SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Ersağ Deri temizleme sıvısı ile derileriniz nefes alsınErsağ Deri temizleme sıvısı ile derileriniz nefes alsın

Deri toplumumuzda farklı amaçlarla kullanılan bir hayvansal üründür. Derilerin kullanım amaçları farklılık gösterir. Derilerden genellikle çanta, ayakkabı, mont, sehpa, koltuk takımları, eldivenler yapılır. Derilerin temizliği hassas bir iştir. Her temizlik ürünü derilerin temizliğinde yeterli değildir. Bu yüzden deriler için özel yapılmış temizlik ürünleri kullanmalısınız.

 

Deri temizleme konusunda sizlere Ersağ firmasının ürünlerinden birisi olan deri temizleme sıvısını tavsiye ederim. Ersağ deri temizleme sıvıları özel formülleri sayesinde derileriniz temizlenip parlak bir görünüme kavuşur. Derilerin beslenmesini sağlar. Derilerde görülen yıpranmaları önler. Derilerinize canlılık katar.

 

Ersağ deri temizleme sıvılarının kullanımı da oldukça kolaydır. Püskürtme aparatıyla derilerinizin üstüne püskürtülerek kullanılır. Kullanıldıktan sonra birkaç dakika bekleyip derinin sıvıyı emmesi beklenir. Kuru ve temiz bir bezle derileriniz silinerek parlak bir görünüme kavuşur. Deri temizleme sıvıları kesinlikle derilerinize zarar vermez. İçeriğinde fosfat bulunmaz.

 

Derilerinizin uzun ömürlü, parlak ve canlı olması için sizde mutlaka Ersağ temizleme sıvısını kullanın. Derilerinizin parlaklılığına ve canlılığına siz de inanamayacaksınız.

 ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret85107
Site Haritası