SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Ersağ Genel Temizlik Ürünleri ile Evleriniz TertemizErsağ Genel Temizlik Ürünleri ile Evleriniz Tertemiz

Temizlik imanın yarısıdır. Temiz bir dünya için insanlar hayat boyu mücadele verir. Temiz bir dünya için mutlaka önce bedenimizi sonra yaşadığımız çevreyi mutlaka temiz tutmamız gerekir. Kirlenen yerlerin ise mutlaka temizlenmesi gerekir. Evlerin temizliği başlı başına bir iştir. Evlerde genel temizlik konusunda sizlere Ersağ genel temizlik ürünlerini tavsiye edebilirim.

 

Ersağ genel temizlik ürünleri doğal içerikli temizlik ürünleridir. Konsantre ve ekonomik olması en güzel özelliklerinden birisidir. Sert sudan etkilenmeyen ortamlarda kullanılabilir. Parke, kalebodur gibi zeminlerin temizlenmesinde de kullanılır.

 

Ersağ genel temizlik ürünlerinin kullanımı çok kolaydır. Kullanılacak zeminin üzerine temizlik ürünü ile suyu karıştırıp iyice sürtmeniz yeterlidir. 1 litre suya 2 kapak genel temizlik ürünü ilave ederek karışım hazırlamalısınız. Temizlik yaptığınız yüzeyi mutlaka kurulamalısınız. 1 litre ile yaklaşık 40 litre genel temizlik maddesi elde edebilirsiniz. Kalıcı ve hoş kokulu bir temizlik için sizde Ersağ genel temizlik ürünleri kullanın. Genel temizlik ürününde kesinlikle fosfat bulunmaz.

 ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret85106
Site Haritası