SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Halılarınız Ersağ Halı Şampuanlarına bayılacakHalılarınız Ersağ Halı Şampuanlarına bayılacak

Evimizin en önemli ve faydalı eşyalarından birisi halılarımızdır. Halılar soğuk kış gününde evlerimizin tabanını kaplayarak evimizin sıcak kalmasını sağlar. Birbirinden güzel renk ve desenleri ile evimize estetik güzellik katar. Halılarımızın uzun ömürlü olması için mutlaka halılarımızı belli dönemlerde yıkamalıyız. Halı yıkama konusunda her ürüne güvenmemelisiniz. Halı yıkama konusunda kendisini kanıtlamış güvenilir ürünler kullanmalısınız.

 

Halı yıkama konusunda sizlere Ersağ halı yıkama şampuanlarını öneririm. Halı yıkama şampuanı konsantre bir üründür. Halılarınızın dokusuna hiçbir şekilde zarar vermez. Halılarınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar.

 

Ersağ halı yıkama şampuanları halı, koltuk, kanepe, döşemelik kumaş temizliğinde kullanılmaktadır. 1litre suya 1 kapak halı yıkama şampuanı eklenerek karşım hazırlanır. Karışımlarla halılarınızı kanepelerinizi iyice silmelisiniz. Sildiğiniz yerleri kuru bezle durulayarak temizlik işlemi bitirilir. Halı yıkama şampuanları hiçbir şekilde fosfat ürünleri içermez. Bu yüzden halılarınızı hiçbir şekilde yıpratmaz. Halılarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka Ersağ halı yıkama şampuanlarını kurmalısınız.

 

 

 ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret83971
Site Haritası