SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Ersağ sıvı el sabunları ile sağlıklı yaşamak
Ersağ  sıvı el sabunları ile sağlıklı yaşamak

Sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka gerekli temizlik ve bakımımıza dikkat etmeliyiz. Günümüzde hastalıkların artmasının temel nedeni gün geçtikçe sağlığımıza gereken önemi veremez olduk. Sağlıklı yaşamda el yüz temizliği çok önemlidir. Yemeklerden önce mutlaka elimizi yıkamalıyız. Elimizi yıkarken kullandığımız sabunlar bazen elimizi temizlemeye yetmez. Bir sabunu birden çok kişinin kullanması sabunun temizliğini ve değerini düşürür.

 

Günümüzde el yüz temizliğinde artık sıvı sabunlar kullanılmaya başlandı. Sıvı sabunları kullanmak son derece hijyenik ve sağlıklıdır. Sıvı sabun konusunda sizlere Ersağ firmasının temizlik ürünü olan sıvı sabunlarını tavsiye ederim. Ersağ aparatlı sıvı sabun hizmeti vermektedir. Aparatı ile sıvı sabun kullanmak artık çok kolay hale geldi.

 

Ersağ aparatlı sıvı sabunları özel formülü ile ellerinizi daha temiz yıkarsınız. Elleriniz hem temiz yıkanır hem de yumuşacık olur. Sıvı sabunlar cildinizin ph değeri ile uyumludur. Ellerinde egzama mantar gibi rahatsızlığı olanlar rahatlıkla bu sıvı sabunu kullanabilir. Sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilmek için sizde Ersağ aparatlı sıvı sabunlarını kullanın. ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret85106
Site Haritası