SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Ersağ yağ sökücülerine Yağ dayanmazErsağ yağ sökücülerine Yağ dayanmaz

İnsanların en temel ihtiyaçlarından birisi beslenmedir. Beslenmenin yolu mutfaktan geçer. Mutfağın temiz ve bakımlı olması sağlıklı olmamızın temel şartlarından birisidir. Bayanları en fazla üzen şey yemek sonrası biriken bulaşıklardır. Bulaşıklar insanın gözünde büyür dağ gibi olur. Hele bir de yağlı yemekler yapılmışsa o zaman bulaşık yıkamak işkenceye döner. Yağlı yemek bulaşıkların en önemli özelliği temizlemesinin zor ve zahmetli olmasıdır.

                                                                                                 

Yağlı yemek sonrası bulaşıklar artık kâbus olmaktan çıkıyor. Ersağ özel yağ sökücü ile artık bulaşıklar dert olmaktan çıkıyor. Mutfakta zorlu yağ lekeleri artık Ersağ özel yağ sökücü ile tarihe karışıyor. Kullanıldığı bölgede temizlik ve hijyen sağlayan özel yağ sökücü cildinizle de uyumludur.

 

Ersağ özel yağ sökücünün kullanımı da oldukça basittir. Yağlı ve kirli bölgeye özel yağ sökücüyü iyice püskürtün. Bir müddet bekledikten sonra bir güzel durulayın. İlk kullanımlarda oldukça etkili olan ürünü 3.kullanımdan sonra sulandırarak kullanmanız tavsiye edilir.

 

Ersağ özel yağ sökücü özel içeriği sayesinde cilde kesinlikle zarar vermez. Cildinizin ph değerini dengede tutar ve korur. İçeriğinde kesinlikle fosfat bulunmaz. Ürünü kullandıktan sonra mutlaka temizlik yapılan bölgeyi kuru bezle kurulamalısınız. Böylece daha kalıcı bir temizlik elde etmiş olacaksınız. ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret85106
Site Haritası