SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Ersağ Islak Havlu İle Hayat Ne GüzelErsağ Islak Havlu İle Hayat Ne Güzel

En değerli hazinemiz bebeğimizdir. Bebeğimizin sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle yapmayacağımız fedakarlık yoktur. Bu yüzden harcamalarımızı yaparken bebeklerimizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundururuz. Bebeklerin ihtiyaç listesi yapıldığı zaman ıslak havlular ilk sıralarda yer alır. bebeğinizin altının temizlenmesinden sonra bebeğinizin temizliği ve bakımı için ıslak havlu kullanımı şarttır. Her alt değişiminde bebeğinizi banyoya götürüp yıkamak bebeğinizin hastalanmasına neden olabilir.

 

Islak havlu insan cildindeki ph sevyesini dengede tutması bakımından önemlidir. Islak havlu cildinizin nemlenmesini sağlar. Temizliğin daha derin boyutlu olmasında ıslak havlunun yeri önemlidir.

 

Islak havlu evde sadece bebeğinizin altını değiştirerek kullanılmaz. Islak havlu ile evinizdeki birçok temizlik işinde ıslak havluyu kullanabilirsiniz. Buzdolabı. Çamaşır makinesi,televizyon, bilgisayar ekranı ve aynaların temizliğinde ıslak havlu kullanabilirsiniz.

 

Islak havlu konusunda Ersağ Firmasının Islak havlularını kullanmanızı tavsiye ederim. Ersağ ıslak havlular hem ekonomik hem de kaliteli olması bakımından kullanımı uygundur. Kaliteyi yakalamak istiyorsanız ıslak havlu seçiminde Ersağ Islak havluyu seçmeniz doğru verilmiş bir karar olacaktır. ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret85106
Site Haritası