SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

Temizlik Harikası Ersağ ÜrünleriErsağ Ürünleri gerçekten mucizevi temizlik sağlar.Çünkü bu ürünlerin hammaddesi dezenfekte kralı mucizevi bitki Rithadır. Ritha bitkisinin bu etkisine uzmanlar bile şaşırmaktadır.Bu mucizevi bitki bir de Ersağ ekibinin ellerinde işlenince ortaya inanılmaz ürünler çıkmıştır. Ersağ ekibi her biri birbirinden değerli bir çok ürün gamı oluşturmuştur. Ersağ ürünleri kalite, gerçek temizlik, ekonomik, başarı, kazanç, en önemlisi doğallık demektir. 

Camlarınıza, çıkmayan lekelerinize, pas izlerine, halı, koltuk, temizliğe kısacası A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz her yerde akla ilk gelen Damla mucizesi. Evin genel temizliği, tozu, kiri, olmadı kapı, baca temizliği denince akla gelen Genel Temizlik, halılar, koltuklar, döşemelik kumaşlar, hanımların en büyük derdi bir leke tutsa bin perişan oluruz ama bizim ailemizdekiler öylemi Halı şampuanı,  Halı matik sağ olsun anında etki sunar. Elde makinada ürünlerimiz çeşitli ve çok amaçlı. Banyo ve wc temizliği evin en önemli bölümleri, mikropların en çok ürediği ve bayanların en özen gösterdiği bölüm Ersağ burada da kullanıcılarını düşünmüş ve her derde deva Banyo WC Temizleyiciyi üretmiş. Ürünün içeriği o kadar muazzam ki ortada ne mikrop bırakıyor ne tortu. Yapılan bilimsel araştırmalarda 14 bakteriye karşı etkin çözüm sunmakta olduğu kesinleştirilmiştir. Bataryalardaki sabun, kireç, pas lekelerini yok eder. Ürünlerimiz geneliyle konsantre olduğu için uzun müddet boyunca sizlere yeterli olur. Evimizin en değerli eşyaları mobilyalarımızdır. Bin bir zorlukla, emekle alınan her eşya bizim için değerlidir. Ürünlerimiz eşyalarınızı daha uzun yıllar sağlam ve kaliteli kullananız adına bir kalkan gibidir. Mobilya ve ahşap yüzeyler için özel olarak üretilen Mobilya temizleyicisi konsantre formülü ile hem ekonomik he de koruyucu özelliklidir. Son yılların modası olan deri koltuklar, deri başlıklar, ev ve iş yerlerinde sıklıkla görülmektedir. Deri bakım sıvısı ile bu eşyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve yıpranmasını önler. Bununla birlikte deri çanta, deri ayakkabı, deri mont, deri sehpa gibi ürünlerde de güvenle kullanabilirsiniz. 

Özellikle kadınların vakitlerini sıklıkla geçirdikleri ve temizliklerine önem verdikleri bir yerde mutfaklarımızdır. Mutfakların temizliği yediğimiz içtiğimiz ürünlerin muhafazası açısından çok önemlidir. Özel yağ sökücü ocakta, fırında, davlumbazda, aspiratörde, yağ kalıntılarında etkili sonuç verir. Yine konsantre formülü ile ekonamiktir. İçerisinde fosfat olmadığından ne eşyalarınıza, ne cildinize, ne de sağlığınıza zarar vermez. Adı gibi hem özel hem de yağları söker atar. Bulaşıklara geçince en iyi sonuç tabii de Ersağ Bulaşık sıvısından alınır. Bulaşık yıkamak işkence değil zevk haline gelir. Gümüşlerinize, çeliklerinize, metal kapsamınıza zarar vermez üstüne pırıl pırıl yapar. Makinalarınız için ise ister sıvı Bio Bulaşık Matik ister toz Bulaşık Matik ile temizleyebilirsiniz. Hem bulaşıklarınızı etkili formülü ile temizler hem de makinanızı korur. Ayrıca toz ürün ile mermerde oluşan çay lekelerini ovalayarak çıkarabilirsiniz. Bulaşık parlatıcısı ve Bulaşık matik temizleyici ürünleri de etkili sonuçlara ulaşmanıza yardımcı aracılardır. 

Hayatımız da en çok kimyasala mağruz kaldığımız bölümleri de çamaşır makinası ile başlar. Kıyafetler, çamaşırlar, yastıklar, çarşaflar hepsi yoğun kimyasala ve parfüme maruz kalmış deterjanlarla taa içimize kadar işlemektedirler. Çocuklarımız, tüm ailemiz o çamaşırlara sarılıp uyumuyorlar mı? Onları teneffüs etmiyorlar mı? Birde leke çıksın o olsun bu da olsun diye katıp karıştırmıyoruz mu? Neden bu astımlar, egzamalar, cilt kanserleri çoğaldı bu kadar bir düşünmek bu işe bir dur demek lazım. Ersağ bir ilki başararak fosfatsız deterjan üretmiştir. Beyazlarınız renklileriniz için deterjanlar üretmiş ve işlemeden katıp karıştırmadan bize sunmuşlardır. Sonuç mu? Sonuç mucize… Çamaşır Yıkama tozuBio Çamaşır Matik ile gerçekleşmesi zor bir mucizeyi başarmışlar. Çamaşır aktif ürünü ile daha da güçlenmiş ve lekeleri dize getirmeyi ve de gerçek anlamda teizliği bizlere sunmuştur. 

 ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret85106
Site Haritası