SPONSOR NO: 407119            WEB SİTEMİZ ERSAĞ ŞİRKETİ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
 

                                                                                              

ERSAĞ GİNSENGERSAĞ GİNSENG FAYDALARI

GİNSENG Bitkisi ülkemizde genellikle, erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerine (özellikle prostata karşı) faydalı olduğu bilinmektedir.
Oysaki ginseng bitkisinin faydaları saymakla bitmez.
*Kadınlar üzerinde beynin hafıza merkezini uyarıcı etkisi bulunmaktadır. 
*Ginseng güçlü bir genel takviyedir.Beden üzerindeki etkileri lokal değil, en önemlisi de bütün vücudu kuvvetlendirmesidir.
*Ginseng bütün vücut için toniktir. Vücutta zayıflıklarla mücadele eder, enerji düzeyini yükseltir.zihinsel ve fiziksel stres bağlantılı hastalıkları azaltmada çok etkilidir. 
*Şayet kronik yorgunluktan rahatsızsanız veya sıkça stresli koşullara maruzsanız, ginseng baş etme kapasitenizi iyileştirebilir ve dayanıklılık ve gücünüzü artırabilir. Strese karşı direnci artırır.
*Konsantrasyon eksikliğini gidermek için iyi bir yardımcıdır.
*Ginseng antioksidandır ve vücutta bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir.
*Kolesterolü azaltıcı etkisi vardır. Karaciğeri toksinlerden temizler. Tümör gelişimini engellediği yapılan bazı çalışmalarda gösterilmiştir. Ayrıca radyoterapinin yan etkilerini azaltır.
*Ginsengin çok sayıda başka kullanım alanları vardır. Bronşitin, astım ve dolaşım problemlerinin tedavisinde yararlıdır. 
*Aynı zamanda diyabetten rahatsız insanlara kandaki kortizol hormonu düzeylerini düşürdüğü için yardımcı olur.
*Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.
*Ginsengin tümör hücrelerinin büyümesini yavaşlattığı, hatta durdurduğu rivayet edilir.
*Ginseng anemiye iyi gelir.
Ginseng, hızlı bir şekilde tamirden ziyade zaman içinde yavaşça etki eder. Tam sonuçlarını görmek için birkaç ay(minimun 3 ay) kullanmanız gerekir.ÜCRETSİZ ÜYE OL


EN ÇOK SATILANLAR
ERSAĞ SERTİFİKALARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret85105
Site Haritası